Produkty wysyłamy w dniu zamówienia

Darmowa dostawa w Krakowie

Możliwość personalizacji produktów

Bezpieczne metody płatności

 

sgs certyfikatbelac certyfikat

Certyfikaty naszych produktów

Zamów ekologiczne produkty w naszym sklepie

 
 

Potrzebujesz innego produktu?

Jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące ekologicznych produktów, a zwłaszcza tych, które można stworzyć z bambusa. Jeżeli masz pomysł na produkt lub spersonalizowaną potrzebę, to śmiało napisz do nas. Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami i z pewnością możemy znaleźć rozwiązanie, które będzie Ci odpowiadać.

Internetowe zakupy w sklepie bambu.pl

Sklep funkcjonuje od 2019 roku i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Sprzedajemy produkty ekologiczne i przywiązujemy ogromną wagę do ich jakości. Ekologia staje się (na szczęście) coraz bardziej istotna w otaczającym nas świecie, a my stajemy się częścią idących zmian. Wszystkie nasze produkty mają za zadanie zastąpić ich plastikowe odpowiedniki. Z tego względu robiąc zakupy w naszym sklepie przyczyniasz się do walki z plastikiem.

Zamówienia na firmę i zamówienia hurtowe

Prowadzisz działalność gospodarczą lub potrzebujesz hurtowej ilości, któregoś z naszych produktów? Daj nam znać. Tworzymy unikalne oferty dla wielu naszych klientów. Razem możemy ustalić wielkość zamówienia, sposób dostawy i cenę. Pamiętaj, że nasze produktu sprowadzane są bezpośrednio od producenta w Tajlandi, dlatego im wcześniej zdecydujesz się na kontakt z nami, tym szybciej będziemy w stanie dostarczyć zamówienie do Ciebie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce dla firm.

Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo Twojej transakcji jest dla nas najważniejsze, Gwarantujemy bezpieczne i sprawdzone metody płatności. Płatności realizowane w naszym sklepie są realizowane przez platformę Przelewy 24 i zapewniają najwyższy standard bezpieczeństwa. Dodatkowo można dokonać zwykłego przelewu bankowego na rachunek naszej firmy lub zapłacić przy odbiorze towaru tzw. płatność za pobraniem. U nas wszystkie transakcje są sprawdzane i na bieżąco monitorowane. Nie masz się czego obawiać, a w przypadku wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić

Szybka dostawa towaru

Oferujemy kilka metod dostawy, aby umożliwić najwygodniejszą i najszybszą dostawę wprost pod podany adres. Współpracujemy z kurierami InPost oraz DPD. Mamy też specjalną opcję dla osób z Krakowa, do których produkty dostarczymy osobiście za darmo. 

Szukasz produktu wykonanego z bambusa? Daj nam znać. Znajdziemy coś dla Ciebie.