KUBKI BAMBUSOWE

O kubkach:

  • Możliwość wykonania dowolnego graweru
  • Wysokość: 8 cm (wkrótce także: 12, 15 oraz 20cm)
  • Wykonane wyłącznie z bambusa
  • Do wielokrotnego użytku
  • Odporne na wysokie temperatury
  • Wytrzymałe
  • Naturalny zapach
  • Nie rozbiją się
  • W 100% biodegradowalne

Na co dzień używanych jest wiele rodzajów kubków, głównie jednorazowych wykonanych z plastiku lub z papieru. Niestety każdy rodzaj jednorazowych naczyń wiąże się z dużym kosztem dla środowiska. W związku z tym, postaw na kubki wielokrotnego użytku.

Kubki bambusowe są produktem wykonanym w całości z łodygi bambusowej. Odpowiednio dobrany bambus, a także poddanie go właściwej obróbce i suszeniu pozwala na wykonanie praktycznego, naturalnego kubka. Kubki sprawdzą się między innymi w domu oraz na przyjęciach. Produkt w szczególności polecamy barom, restauracjom i hotelom.

Dwa kubki naturalne bambusowe wielorazowe

Dlaczego nasze kubki są ekologiczne?

Proces tworzenia kubków polega na wycięciu i obróbce łodyg trawy bambusa (rosną one nawet w tempie 1 metra dziennie, co sprawia, że ich wycięcie nie obciąża naszego środowiska tak jak na przykład wycinka drzew). Po wycięciu łodygi oczyszcza się ją z liści, a następnie wycina kawałki odpowiedniej długości i kształtuje w taki sposób, aby otrzymać formę kubka. Ostatnią częścią produkcji kubka bambusowego jest jego dokładne wysuszenie.

Dzięki właściwościom rośliny proces produkcji nie wymaga żadnych dodatkowych materiałów, oznacza to, że kubki wykonane są w 100% z bambusa. Produkcja realizowana jest przez lokalnych przedsiębiorców, a ich doświadczenie z tą rośliną pozwala na wykonanie przedmiotów bambusowych wysokiej jakości bez użycia chemii oraz przemysłowych linii produkcyjnych.

Kubki podobnie jak inne produkty są całkowicie biodegradowalne i obojętne dla środowiska naturalnego. Jednocześnie warto podkreślić, że ta niesamowita roślina ma naturalne właściwości antybakteryjne. Możemy zatem mieć pewność, że korzystanie z tego typu naczyń jest w pełni bezpieczne.

Czy kubki są dobre jakościowo?

Kubki wykonane są w całości z łodygi bambusa i stapiane na dnie w celu jego wykończenia. Produkt można porównać do kubków drewnianych. Będą one służyć na bardzo długo, a jedyne, o czym trzeba pamiętać, to aby dobrze je wysuszyć. Kubki nie stłuką się, są wytrzymałe i można je spokojnie włożyć do zmywarki.

Korzystamy z kubków na co dzień, służą nam do picia, ale także do przechowywania przypraw lub trzymania szczoteczek do zębów. Wyglądają estetycznie, są w pełni ekologiczne i ciężko znaleźć ich słabe strony.

Kubki należy umyć przed pierwszym użyciem, ponieważ mogą zalegać w nich kawałki skruszonego w procesie obróbki bambusa. Bambusowe kubeczki mogą znacząco różnić się kształtem. W zależności od łodygi kubki mogą być większe lub mniejsze, z tego powodu, jeżeli zależy Ci na konkretnym rozmiarze, to daj nam znać, a my wybierzemy dla Ciebie konkretne wielkości.

Naturalny kubek bambusowy

Dowolny grawer na Twoim kubku

Na naszych kubkach możemy wygrawerować co tylko chcesz. Dzięki temu, że bambus ma właściwości podobne do drewna, to bardzo łatwo można nanieść na niego dowolny wzór i je spersonalizować według uznania.

Spersonalizowane kubki idealnie nadają się na prezent, specjalne okoliczności lub jako gift na ślubach i eventach. Z kubków z grawerem korzystają także często różnego rodzaju puby i restauracje, które chcą zaoferować swoim gościom oryginalnego drinka. Masz jakiś pomysł na wykorzystanie naszych kubków? Gwarantujemy, że będzie to produkt oryginalny i w pełni ekologiczny.

Do wykonania grawaru będziemy potrzebować pliku z grafiką wektorową. Jeżeli masz problem z przygotowaniem takiej grafiki lub się na tym nie znasz, to nie masz się o co martwić. Z pewnością Ci z tym pomożemy.