BAMBUSOWE SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW​

O szczoteczkach bambusowych:

 • Możliwość wykonania dowolnego graweru
 • Długość: 210 mm
 • Kolory: czarny, brązowy
 • Włosie: nylonowe, pozbawione szkodliwego BPA, miękkie, biodegradowalne.
 • Rączka wykonana w całości z bambusa.
 • Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i osad
 • Naturalnie antybakteryjna
 • W 100% biodegradowalna
 • Certyfikowana

Zastanawiasz się nad włosiem? Nie jest ono bambusowe. W zasadzie jest to nie możliwe do wykonania. Włosie jest podobne do tego z normalnych szczoteczek do zębów. Jest jednak w pełni biodegradowalne i pozbawione szkodliwego BPA zawartego w nylonie.

Ze względu na ekologiczność bambusa i jego naturalne właściwości antybakteryjne, szczoteczki bambusowe okazują się znacznie ciekawszym, ładniejszym i bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem niż klasyczne szczoteczki plastikowe.

Sami od dłuższego czasu używamy takich szczoteczek i jesteśmy dumni, że znaleźliśmy porównywalny jakościowo produkt, który jest w całości ekologiczny. Czas użyteczności takich szczoteczek nie różni się od tego, który oferują nam zwykłe szczoteczki do zębów. W naszej ocenie dodatkowym atutem jest fakt, że szczoteczka sama w sobie po prostu lepiej prezentuje się w naszych łazienkach. Przekonaj się o zaletach szczoteczki bambusowej i zakup najlepszą w swojej klasie na bambu.pl

naturalne szczoteczki bambusowe hurtowo
Pudełko bambusowej szczoteczki do zębów

Zamówienia hurtowe szczoteczek z bambusa

Wiemy jak ekologiczne gadżety potrafią wpłynąć na opinie klientów Twojego biznesu. Z tego względu przygotowaliśmy specjalne oferty dla klientów biznesowych. Jeżeli zarządzasz hotelem, pensjonatem, sklepem ekologicznym, pracujesz przy eventach lub szykujesz specjalne prezenty, to jesteś w dobrym miejscu. Każda szczoteczka jest wykonana z największą starannością i zapakowana do kartonowego pudełka. Istnieje możliwość personalizacji zarówno szczoteczek jak i pudełka. Co to oznacza? Wyślij nam swoje logo i pomysł na nadruk, a my stworzymy ofertę dla Ciebie. Na bambu.pl wspieramy każdą inicjatywę związaną z ekologią!

Szczoteczki bambusowe w zestawie z kubkiem

Jeżeli chcesz zakupić szczoteczki bambusowe na prezent lub chcesz sprawić, aby Twoja łazienka była jeszcze bardziej ekologiczna, to ten zestaw nadaje się do tego idealnie. Szczoteczki w kubeczku, a to wszystko wykonane z bambusa. Wybierz kolor włosia i zaprojektuj własny grawer na kubeczku. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły i realizujemy zarówno prywatne jak i hurtowe zamówienia.  Ten zestaw rekomendowany jest także dla właścicieli hoteli, domów wypoczynkowych, gości Airbnb oraz eventów.

Szczoteczki do zębów w bambusowym kubku

Dlaczego nasze szczoteczki są ekologiczne?

Produkty sprzedawane przez nas mają cechy charakterystyczne dla produktów ekologicznych. Spośród wielu z nich wymieniamy te, które są według nas najbardziej istotne. 

 • Szczoteczki bambusowe nie oddziałują negatywnie na środowisko po ich zużyciu (jak ma to miejsce w przypadku szczoteczek plastikowych). Są one odpadem w 100% biodegradowalnym (wraz z opakowaniem).
 • Każdy etap procesu wytwarzania szczoteczek jest neutralny dla środowiska, w przeważającej części są to prace ręczne, a zużycie energii podczas etapów mechanicznych jest zminimalizowane.
 • Opakowanie produktów jest ograniczone do minimum, wykorzystujemy tylko opakowania wykonane w całości z kartonu lub papieru.
 • Transport produktów jest zoptymalizowany. Dla ograniczenia kosztów transport produktów od producenta do nas odbywa się tylko dużymi partiami. Natomiast my sami staramy się wyjść z inicjatywą i dostarczać produkty w sposób przyjazny środowisku, dlatego na terenie Krakowa produkty dostarczamy tylko z wykorzystaniem rowerów !
 • Bambus z natury rzeczy ma właściwości antybakteryjne, a więc szczoteczka nie musi być poddawana żadnym zabiegom chemicznym.

Czy szczoteczki bambusowe są dobre jakościowo?

Szczoteczka jest zrobiona z łodygi bambusa. Odpowiednio wyprofilowana i wycięta prezentuje się podobnie do zwyczajnych szczoteczek. Dodatkowo jest bardzo wytrzymała. Jako że jest to szczoteczka bambusowa, pozostawienie jej w kubeczku pełnym wody, może spowodować, że zacznie się rozkładać. Warto więc zwrócić na to uwagę i zostawiać ją w suchym miejscu. Z tego też powodu część szczoteczek na rynku proponuje plastikowe wykończenie końcówki szczoteczki. Naszym zdaniem nie jest to jednak ani estetyczne, ani ekologiczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasz artykuł: Dlaczego warto wybrać szczoteczki bambusowe?

Gdzie kupić szczoteczkę bambusową?

Na rynku możemy znaleźć coraz więcej sklepów oferujących szczoteczki bambusowe. Nawet tak popularna sieć sklepów jak Rossman, w swojej ofercie posiada już szczoteczki wykonane z bambusa. Należy jednak wziąć pod uwagę, że wiele z oferowanych szczoteczek pochodzi z niewiadomego źródła, a ich produkcja może być nadal szkodliwa dla środowiska. My współpracujemy z rodziną z Tajlandii, którą osobiście odwiedziliśmy i wiemy dokładnie w jakich okolicznościach powstają produkowane przez nich wyroby z bambusa. Kupując w naszym sklepie online wspierasz małych przedsiębiorców.

Opinie

Szczoteczki Bambusowe od 1 zł
Wiktoria
Czytaj więcej
Bardzo podoba mi się opakowanie. Włosie nie jest aż tak miękkie i sprawuje się bardzo dobrze.
Marek
Czytaj więcej
Super szczoteczka i sprawna dostawa
Łukasz
Czytaj więcej
Szczoteczki zawsze zamawiam wraz z kubeczkiem. W mojej łazience wyglądają ekstra.
Marzena
Czytaj więcej
Kontakt z bambu.pl to zawsze przyjemność, a produkty odznaczają się bardzo dobrą jakością wykonania.
Poprzedni
Następny