WIELORAZOWE SŁOMKI BAMBUSOWE - RURKI

O słomkach:

 • Możliwość wykonania dowolnego grawera
 • Długość: 210 mm
 • Średnica: w zależności  od słomki, około 6mm
 • Wykonane w całości z bambusa
 • Do wielokrotnego użytku
 • Odporne na wysokie temperatury
 • Możliwość mycia w zmywarce i wyparzarce
 • Wytrzymałe
 • W 100% biodegradowalne
 • Certyfikowane

Słomki bambusowe można spotkać w coraz większej ilości sklepów w Polsce. Stają się one popularne ze względu na swoje walory ekologiczne, wytrzymałość oraz świetny wygląd. Wielorazowe słomki mogą być używane nie tylko w domach i barowych koktajlach, ale także w hotelach, na imprezach okolicznościowych oraz ekologicznych wydarzeniach. Świetnie wyglądają także podczas uroczystości weselnych oraz z własnym grawerem.

Może się wydawać, że wszystkie wielorazowe słomki (rurki) bambusowe są praktycznie takie same. My wiemy, że tak nie jest. Osobiście odwiedziliśmy jednego z naszych dostawców w Azji Południowo-Wschodniej i wiemy, że produkcja słomek jest sztuką, która wymaga doświadczenia i specjalnych narzędzi. W naszym sklepie gwarantujemy, że słomki  nie pochodzą z Chin i są najlepszej jakości. 

Słomki (rurki) bambusowe

Dlaczego nasze rurki są ekologiczne?

Słomki wykonane są w całości z bambusa, czyli trawy! Mało tego – trawy, która rośnie w tempie nawet 1 metra dziennie. Jej wycięcie nie jest zatem znacząco szkodliwe dla środowiska, ponieważ wycięty bambus bardzo szybko odrasta i dalej spełnia swoją funkcję. W porównaniu do innych materiałów, rurki bambusowe są poddane jedynie obróbce fizycznej, takiej jak polerowanie i cięcie. W związku z tymi nie mają styczności z żadnego rodzaju chemikaliami. Są w 100% naturalne, a dodatkowo posiadają także właściwości antybakteryjne (jak srebro), dzięki czemu nie musisz przejmować się ich ponownym użyciem.

Oto kilka faktów, które potwierdzają wyjątkowość tej rośliny:

 • rośnie najszybciej ze wszystkich roślin na świecie,
 • absorbuje większość ilość dwutlenku węgla, niż jego wielkościowe odpowiedniki drzew,
 • wykorzystywany jest w medycynie alternatywnej,
 • używany jest w budownictwie ze względu na swoją wytrzymałość.
 
 Jeszcze więcej o bambusie przeczytasz w naszym poście: Bambusowe FAQ.

Czy nasze rurki są dobre jakościowo?

Sami używamy wszystkich naszych produktów i… jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Jeżeli nie jesteś pewny/a co do tego jak produkty bambusowe spiszą się w konkretnych sytuacjach to daj nam znać, a wyślemy Ci próbki.

Może wydawać się, że wszystkie rurki są takie same, w końcu wykonane są z bambusa. Nie jest to jednak prawda, rurki różnią się od siebie, a czasami różnice te są znaczące. Powodem różnic jest proces obróbki oraz sam bambus, z którego wytwarzany jest produkt. Mieliśmy w swoich rękach różne słomki, jednak dopiero gdy spotkaliśmy się z produktem znalezionym w Tajlandii, stwierdziliśmy, że to jest jakość produktu, na której nam zależy..

Dodatkowym atutem naszych rurek są certyfikaty jakości, dzięki którym mamy pewność, że możemy bez obaw sprzedać produkt do każdego odbiorcy.

Zestaw słomka bambusowa czyścik woreczek

Jak dbać o słomki bambusowe i na jak długo będą one użyteczne?

Napisaliśmy w tym celu osobny artykuł. Dowiesz się w nim, jak do słomek bambusowych podchodzą klienci, na jak długo taka słomka będzie służyć, jak ją czyścić oraz w jaki sposób jest ona produkowana.

Sprawdź artykuł: „O naszych słomkach”.

Rurki bambusowe z grawerem

Spersonalizowany bambus? Jest to absolutnie możliwe. Dzięki temu, że słomki mają właściwości zbliżone do drewna, to idealnie nadają się do grawerowania. Wystarczy, że wyślesz nam swoje logo, wzór, imię lub jakikolwiek pomysł, a my się tym zajmiemy. Należy jednak pamiętać, że miejsce na słomce jest ograniczone, dlatego polecamy zawsze skontaktować się z nami w razie nietypowych pomysłów.

Realizujemy zamówienia spersonalizowanych słomek na uroczystości weselne, małe przyjęcia, do barów, restauracji, a także jako gifty podczas różnego rodzaju eventów. Grawer wykonywany jest laserowo, a w zależności od wielkości zamówienia cena za grawer będzie się różnić. Skontaktuj się z nami.

Słomka bambusowa z grawerem